Виготовлення Меню

Виготовлення тематичного меню для ваших закладів

Меню – це перше, що бере в руки відвідувач закладу, коли сідає за столик. Саме тому його можна вважати візитною карткою. Меню може не тільки приємно здивувати, але й розчарувати. Меню може бути представлено в декількох варіантах: у вигляді дорогої папки з барвистими малюнками, у вигляді брошури, буклета, каталог, настільне, плакат, у вигляді флаєра, тощо. Кількість сторінок залежить від різноманітності страв, та їх опису. У будь-якому випадку зовнішній вигляд меню - це обличчя приміщення.

Основоположні фактори при розробці меню

Що треба враховувати при виготовлені меню для кафе:

 • Стиль оформлення приміщення і його обслуговування;
 • Тип установи і цінову політику;
 • Платоспроможність клієнтів;
 • Кількість основних і тематичних страв.

Завдяки цим критеріям, можна зрозуміти на що робити акцент при розробці меню. Враховуються всі побажання замовника, якість матеріалу, використання різноманітних фото, опис і склад страв. Наші спеціалісти допоможуть вам якісно розробити дизайн меню. Найкращий спосіб  виділити ваш заклад - це приділити увагу тому, що першим потрапляє в руки клієнта. Дизайн меню повинний бути грамотно складеним, а якісно підібрані фото і опис страв, викличуть ще більший апетит у відвідувачів, тим самим ви отримаєте ще більше замовлень.

Створення меню: рекомендації

На обкладинці не варто розміщувати надто багато інформації, достатньо лише одного оригінального зображення назви закладу, інакше це буде виглядати дешево та не стильно. Додаткову інформацію краще вказати на наступній сторінці чи вкінці. 

Основною вимогою меню є створення для відвідувачів максимально комфортних умов обслуговування, формування споживчого інтересу, який спонукає клієнтів зробити замовлення.  Є три основні критерії створення меню:

 1. Якість оформлення; 
 2. Поліграфія;
 3. Використання якісних матеріалів.

Варто зауважити, що вибір дешевих матеріалів для меню, не завжди є засобом економії, тому що з часом сторінки втрачають свій товарний вигляд та зношуються. Ми рекомендуємо вибрати ламіновану бумагу, яка прослужить набагато довше, ви будете задоволені.

Розробка унікального дизайну від спеціалістів Медіа Полтава

Рекламне-інформаційне агентство «Медіа Полтава» пропонує замовити меню для вашого закладу. У чому полягають наші переваги?

 • Розробимо індивідуальний дизайн;
 • Гарантуємо швидке виконання;
 • Виготовляємо лише з якісних матеріалів;
 • Повністю реалізовуємо потреби замовників.

Виготовлення меню для ресторанів дозволить вам створити не тільки інформаційну картку, але й по-справжньому дизайнерську обкладинку для свого закладу.

Бажаєте оформити замовлення? Зверніться до наших менеджерів зручним для вас способом.

Українська

Наразі матеріали класифіковані цим терміном відсутні.

 
 
 

РОЗТАШУВАННЯ

Україна, м Полтава, 36039

ул. Пушкіна, 42, оф. 101

Карта

Контакти

Телефони:

(0532) 508-303

050-346-46-33

050-456-36-36

067-532-09-90

Email:

Нам довіряють

Довіра наших клієнтів — це результат професійності та досвіду нашої команди, а також незмінно високої якості послуг, які ми надаємо

Замовити дзвінок
Введіть ваше ім'я
Введіть номер телефону