Брендування FoodTruck - це щось новеньке

Закінчили роботу над яскравим і привабливим FoodTruck під назвою "Кабанчик". Нове віяння, яке не залишить байдужими ні дітей, ні дорослих.

  • Розробка дизайну для FoodTruck
  • Друк на самоклеючій плівці з ламінуванням
  • Монтаж з любов'ю.

І ваш FoodTruck готовий до використання.

РИА Медиа Полтава - Ми зробимо Вас помітніше !!!

Ukrainian

Реклама на транспорті

Реклама на транспорті завжди виглядає оригінально, презентабельно і масштабно. Забрендованний транспортний засіб охоплює вулиці міста, разом з офісними центрами, торгово-розважальними будівлями, супермаркетами, продуктовими ринками. Тому аудиторія реклами на транспорті більш численна і складається з представників всіх економічних верств. Отже всі переваги данного виду реклами оцінили наші кліенти и забрендували гарненькі Рути. Результатами нашої роботи ми ділимось з вами. Тільки погляньте, яка краса. РІА Медіа Полтава - Ми зробимо Вас помітнішими!!!

Ukrainian

Виготовлення зовнішньої реклами

Елегантний дизайн для стоматологічної клініки, прості рішення - відмінний результат. Без зайвих слів, тільки погляньте...
- оформлення вхідної групи.
-табличка з акрилу і ПВХ
- оформлення вікон, плотерна порізка логотипу
РІА Медіа Полтава - Ми зробимо Вас помітнішими!!!

Ukrainian

Виготовлення зовнішньої реклами

Відкриття нової затишної кондитерської майстерні «Комаріст» #komaristcake , де пахне ароматною кавою, корицею, ваніллю, шоколадом, свіжими тістечка та авторськими тортами. Кожен знайде собі солодке до смаку. - виготовлення зовнішнього лайтбоксу - фігурна порізка ПВХ - акрилова вивіска для внутрішнього приміщення РІА Медіа Полтава - Ми зробимо Вас помітнішими!!!

Ukrainian

Pages

 
 
 

РОЗТАШУВАННЯ

Україна, м Полтава, 36039

ул. Пушкіна, 42, оф. 101

Карта

Контакти

Телефони:

(0532) 508-303

050-346-46-33

050-456-36-36

067-532-09-90

Email:

Нам довіряють

Довіра наших клієнтів — це результат професійності та досвіду нашої команди, а також незмінно високої якості послуг, які ми надаємо

Замовити дзвінок
Введіть ваше ім'я
Введіть номер телефону